چالش یک هفته کتاب خوانی با کاغذ کاهی

تاریخ: 10 فروردین 1399
بازدید:
خرید کتاب برای چالش یک هفته کتاب خوانی

معمولا موفقیت ها چه کوچک و چه بزرگ ،بعد از به چالش کشیده شدنمون وتلاش ما برای موفقیت در اون چالش به وجود میاد. و حالا از اون جایی که کتاب خوانی و خرید کتاب خوب ،یکی از مفید ترین و لذت بخش ترین کارهای جهانهو تا دلتون بخواد پیامد مثبت به دنبال خودش داره:ما تصمیم گرفتیم که یه چالش در این باره برگزار کنیم.

چالش یک هفته کتاب خوانی همراه با کاغذ کاهی.

برای شروع این چالش چند تا راهکار بهتون پیشنهاد میدیم که شما برای بهتر برگزار کردن این چالش،باید سعی کنید حداقل به دو تاشون عمل کنیدو مطمئن باشید که با انجام این چالش تجربه ی زیبایی رو برای خودتون می سازید.

اگر تصمیم دارید در طول مسیر این چالش همراه ما باشید ،تجربه خودتون رو با ما بقیه دوستان به اشتراک بگذارید تا هم همگی ازش استفاده کنیم و هم اینکه در مسابقات دوره ای ما شرکت کنید و برنده بشین.

اگر قصد شرکت در این چالش رو دارین و هنوز کتاب مورد نظرتون رو نخریدین ،بهتون پیشنهاد می کنم برای خرید کتاب از کاغذ کاهی از کوپن تخفیفTNQK42Dاستفاده کنید.

خرید کتاب برای چالش یک هفته کتاب خوانی
خرید کتاب برای چالش یک هفته کتاب خوانی
برچسب‌ها:

kaghazkahee

دیدگاه‌ها

لیلا یک کتاب خوان در 10 فروردین 1399 گفته:

سلام کاغذ کاهی ممنون که اینقدر سایتتون عالیه و برای مخاطبتون ارزش قائلید و ممنون به خاطر اینکه سفارش منو خیلی زود فرستادین همیشه کتاب هامو از شما سفارش میدم.

پاسخ

  امیر تاج در 10 فروردین 1399 گفته:

  واقعا برای مشتری ارزش قائل هستن برعکس خیلی فروشگاه های کتاب دیگه که فقط فروختن براشون مهمه

  پاسخ

   kaghazkahee در 10 خرداد 1399 گفته:

   سلام دوست عزیز ممنون از اعتماد شما ،شاد و سلامت باشین.

   پاسخ

امیر تاج در 10 فروردین 1399 گفته:

سلام کاغذ کاهی عزیز من شرکت کردم و کتاب مادام بوآری برای شروع رو انتخاب کردم و از خودتون هم سفارشش دادم ممنون که انقدر زود فرستادین و راستی چالش خیلی باحالی بود بعد مدت ها دوباره کتاب خوندن رو شروع کردم و پیشنهاد هایی هم که داده بودین خیلی عالی بود مخصوصا اون که کتاب رو زیر گوشی و روی بالشم بزارم منتظر چالش های بعدیتون هستم

پاسخ

  kaghazkahee در 10 خرداد 1399 گفته:

  سلام دوست عزیز ،خوشحالیم که از چالش لذت بردین و از ما سفارش کتاب دادین حتما چالش های خوب دیگه ای در همین راستا در وبسایت قرار میدیم.

  پاسخ

تینا در 10 فروردین 1399 گفته:

سلام کاغذ کاهی جان دلبر من این چالش رو هم انجام دادم خیلی جالب بود و تصمیم دارم همون طور که گفتین این چالش رو در تمام هفته های زندگیم انجام بدم و برای هفته دومم کتاب عشق سال های وبا و زنی پشت پنجره رو سفارش دادم ازتون

پاسخ

  kaghazkahee در 10 خرداد 1399 گفته:

  سلام دوست عزیز،خوشحالیم که از چالش لذت بردین و از ما سفارش کتاب دادین،شاد و سلامت باشین.

  پاسخ

رفتن به بالای صفحه

با خیال راحت ؛ خرید کنید

۰۹۱۹۸۴۰۱۷۸۱
با ما در تماس باشید

تمامی حقوق برای کاغذکاهی محفوظ می باشد.