دانلود کتاب صوتی The Lovely Bones استخوان های دوست داشتنی

دانلود کتاب صوتی استخوان های دوست داشتنی

کتاب The Lovely Bones نام دومین رمان آلیس سبالد نویسنده آمریکایی در سال ۲۰۰۲ است . این رمان به شدت مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت و به بیش از ۳۰ زبان از جمله زبان فارسی ترجمه شد . در سال ۲۰۰۹ پیتر جکسون فیلمی به همین نام را بر پایه این رمان کارگردانی کرد . این رمان در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه انجمن کتابفروشان آمریکا شد . کتاب استخوان های دوست داشتنی از سال ۲۰۰۳ تاکنون به تعداد چهار میلیون نسخه فروش کرده است . کتاب استخوان های دوست داشتنی یکی از کتاب های خواص حوزه ادبیات می باشد و در سالهای اخیر کتاب خوانان بسیاری را مجذوب خود کرده است. وجه تمایز اصلی آن، قهرمان داستان است که یک شخص مرده است!یکی از دلایل موفقیت این کتاب را می توان در لحن آن پیدا کرد.

قهرمان داستان دختری ۱۴ ساله به‌ نام سوزی است که پس از آنکه به دست شخصی به نام جرج هاروی مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل می‌رسد، با زبانی کودکانه و جذاب رویدادهای پس از مرگش را روایت می‌کند. لحن کودکانه سوزی در طی گذشت سال‌ها همچنان حفظ می‌شود و این روح به روایت ماجراهایی را که در طول ده سال پیرامون والدین، دوستان، پلیس و حتی قاتلش رخ می‌دهد می‌پردازد . راوی همچنین توصیفی ساده و صمیمی از بهشتی که در آن مستقر شده است ارائه می‌دهد.

مشخصات کتاب :

– نام انگلیسی کتاب : The Lovely Bones

– نام فارسی کتاب : استخوان های دوست داشتنی

– نویسنده : آلیس سبالد

– فرمت کتاب : PDF

– تعداد صفحات : 440

– فرمت کتاب صوتی  : Mp3

– حجم فایل : 80 مگابایت


برای دانلود نسخه pdfاین کتاب روی لینک دانلود کلیک کنید .

برای دانلود نسخه صوتی این کتاب روی لینک دانلود کلیک کنید.

برای شنیدن سایر کتاب های صوتی ما روی کتاب های صوتی کلیک کنید.

2 thoughts on “دانلود کتاب صوتی The Lovely Bones استخوان های دوست داشتنی

  1. لیلی :

    مرسی کاغذ کاهی عزیز واقعا کاملترین و بهترین و امن ترین فروشگاه آنلاین کتاب خوانی مرسییییب??????

    • kaghazkahee :

      سلام لیلای عزیز ممنون از شما مشتری همیشگی ما ،برای اینکه همیشه تخفیف 5 درصدی داشته باشی لطفا عضو اینستاگرام ما شو @kaghaz_kahee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *