درباره کاغذ کاهی

درباره کاغذ کاهی

کاغذ کاهی یک استارت آپ است که به وجود آمده تا یک نیاز بزرگ را برطرف کند،نیاز افراد اهل کتاب را و هر چیزی که آنان در این باره نیاز دارند،بگذارید طور دیگری بیان کنم:خیلی از ما شنیده ایم که سرانه ی مطالعه در ایران بسیار پایین است،اما آیا این را هم شنیده ایم که بستر متناسب و همگام با فناوری روز هم برای افراد اهل کتاب و یا هر فردی که می خواهد کتاب بخواند هم کم است!

داستان کاغذ کاهی از آنجا شکل گرفت که من به عنوان فردی که عاشق مطالعه هستم،نیاز به بستری داشتم که مجموعه ی جامع ای از معرفی کتاب های روز ایران و جهان باشد،محلی امن برای سفارش کتاب ها و آموزش ها باشد،مجله ای کتاب محور با اخبار روز کتاب را شامل شود و هر چیز دیگری از این قبیل و البته فضای بی روحی که این روز ها اینترنت به فضای کتاب خوانی بخشیده را دور کند.

و حالا ،امروز من و تیمم در کاغذ کاهی مفتخریم که برای رفع این نیاز و آماده سازی چنین فضایی گامی برداشته ایم و هر روز در تلاشیم تا بیشتراز پیش رنگ موفقیت بر این هدف زنیم.

اعضای تیم کاغذ کاهی شامل گروه تحلیل و نقد وبررسی تازه های نشر داخل و خارج،گروه گرافیست ،گروه وبسایت و اپلیکیشن گروه آماده سازی سفارشات و روابط عمومی می باشد که همگی قصد داریم به زیبا ترین نحو عشق به مطالعه را به آغوش هر فرد ،هدیه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *