بهترین فیلم ها برای انگیزه گرفتن

بهترین فبلم ها برای انگیزه گرفتن

فیلم دیدن فعالیت جذابی هست که خیلی از ما مشتاقانه انجامش میدیم و دلایل متفاوتی هم از تماشا کردن اون ها داریم ممکنه بخوایم سرگرم بشیم ، ایده بگیریم و… اما یکی از دلایلمون هم انگیزه گرفتن هست.
در این مقاله بررسی می کنیم که دیدن فیلم های انگیزشی واقعا مفید هستند یا نه و یک سری پیشنهاد جذاب هم برای طرفدار های این دسته از فیلم ها داریم.

دیدن فیلم های انگیزشی چه کمکی به ما می کنند ؟

همه ما اهدافی داریم که برای رسیدن به اون ها تلاش می کنیم اما گاهی در مسیر رسیدن به این اهداف انگیزه مون رو از دست میدیم ؛ فیلم های انگیزشی می تونن انرژی ما رو بالا ببرن و تصویر واضح تری از موفقیت در ذهنمون ایجاد کنند.

در این قسمت چند تا از محبوب ترین فیلم های انگیزشی رو معرفی می کنیم که از دیدنشون لذت ببرید و انگیزه بگیرید.

فهرست مطالب
بریتنی یک ماراتن می دود (Brittany Runs a Marathon)

پیشنهاد می کنم دیدن این فیلم رو حتما در لیست کارهاتون قرار بدید. این فیلم درباره دختری به اسم بریتنی با یک سبک زندگی ناسالم و چند پوند اضافه وزن هست که برای به خطر نیافتادن سلامتی اش مجبور به ورزش کردن شده و در این مسیر با بخش جدیدی از زندگی رو به رو می شه ، انگیزه می گیره و اهداف جدیدی برای خودش تعیین می کنه.

سوپر گرل(super girl)

سوپر گرل یک مجموعه سریالی دوست داشتنی درباره دختری هست که هم در حال نجات دادن دنیا و هم درگیر کنار آمدن با اون هست. اون در حال رشد کردن و بهترین خود شدن و حل مشکلات این مسیر هست. شاید سوپرگرل یک دختر با قدرت های فرازمینی باشد اما دغدغه های اون همون هایی هست که هر آدم دیگه ای هم باهاش رو به رو می شه .

سر آشپز(Chef)

سر آشپز هم یکی از هیجان انگیز ترین فیلم هاست که به خوبی حس همکاری و تلاش برای رسیدن به اهداف رو نشون میده. این فیلم فضای شاد و پر هیجانی داره و یادمون میاره وقت هایی که نا امید شدیم چرا و چطور به مسیر رقابت برگردیم.

فارست گامپ(Forrest Gump)

فارست گامپ خیلی خوب می تونه مهارت تاب آوری و ادامه دادن رو به ما نشون بده احتمالا بعد از دیدن این فیلم هر جا که نزدیک بود کم بیاریم یاد فارست گامپ بیافتیم و بعد از یه استراحت کوتاه به مسیرمون ادامه بدیم.

یک ذهن زیبا (A Beautiful Mind)

یکی از محبوب ترین فیلم های انگیزشی که می تونه عشق به علم و قدرت ادامه دادن را به ما نشون بده قطعا این فیلم هست. نقش اصلی این فیلم یک ستاره درخشان ریاضی است که با اسکیزوفرنی در گیر است و همسر او در تمام این مسیر و تا گرفتن نوبل ریاضیات همراه اوست.

سارا عسگری

سارا عسگری

من سارا عسگری هستم و کتابفروشی کاغذکاهی رو در کنار اعضای تیم کاغذ کاهی مدیریت می کنم. همه ما مشتاق یادگیری هستیم و هدفمون اینه به آدم های بیشتری در این مسیر کمک کنیم و کتاب ها رو برای این کار انتخاب کردیم...

خوشحال می شیم نظرتون رو بشنویم

نیما رجبی در 7 اردیبهشت 1401 گفته:

سلام فیلم های این مقاله خیلی به روز و جالب بودن حتما می بینمشون ممنون از مقاله های جذابتون.

پاسخ

    سارا عسگری در 9 اردیبهشت 1401 گفته:

    سلام نیما عزیز ، خوشحالم که این مقاله براتون مفید بوده.

    پاسخ

رفتن به بالای صفحه

۰۹۱۹۸۴۰۱۷۸۱
با ما در تماس باشید

تمامی حقوق برای وب سایت "سارا تاک" محفوظ است.